Vanaf deze week is in Bezoekerscentrum Nieuwkoopse Plassen wol uit ’t Groene Hart te koop. Van schapenwol uit de Rijn- en Veenstreek zijn bolletjes wol gemaakt. Ideaal om creatief mee aan de slag te gaan!
De zes Drentse heideschapen lopen samen met hun negen lammetjes weer in de Groene Jonker. Ook de gewone schapen staan in het natuurgebied. Wil je meer weten over de schaapskudde? Kom op zondag 2 juni naar de gratis Vogelkijkdag in de Groene Jonker en ontmoet de schaapherder.
In het nieuwe natuurgebied Ruygeborg is al veel te beleven. Sinds deze maand kun je ook je verjaardag in het natuurgebied vlak bij Bezoekerscentrum Nieuwkoopse Plassen vieren. Kies voor het Tover- of het Boswachtersfeestje; het wordt origineel en onvergetelijk!