Boswachter presenteert eerste eigen verhalenbundel

Boekpresentatie 'Oog in Oog met de boswachter' Andre Donker
Fotograaf: Hugo

Boswachter Andre Donker overhandigde 1 oktober in bezoekerscentrum De Wieden het eerste exemplaar van zijn debuutbundel 'Oog in oog met de boswachter' aan burgemeester mevrouw Van der Tas van Steenwijkerland.

Seizoenen

De bundel bevat 28 korte verhalen verdeeld over de seizoenen, doorspekt met ontmoetingen met dieren, planten en mensen in de natuur. Andre: 'ik probeer mijn passie voor de natuur op mensen over te brengen. De verwondering die mij iedere keer weer pakt als ik na een aantal uren posten een das op zie doemen bij z'n burcht, een prachtige ondergaande zon zie of een simpel geweven spinnenweb op een frisse herfstochtend. Dat gevoel wil ik graag delen met mensen'.

Recepten

Naast de korte verhalen bevat de bundel ook leuke seizoensrecepten. Andre: 'Ieder jaargetijde is er wel iets te verzamelen aan vruchten of noten. Mijn favoriete najaarsrecept is spruitjesstampot met gestoofde tamme kastanjes, kipreepjes en spek. Heerlijk!'. De recepten zijn eenvoudig te maken. En het leuke is dat je voorafgaand heerlijk de natuur in kunt om ze te verzamelen. 

                                                             Nachtwandeling
Boekpresentatie 'Oog in Oog met de boswachter' Andre Donker
Fotograaf: Binne-Louw

De boekpresentatie werd afgesloten met een feërieke nachtwandeling. Onderweg konden de gasten naar twee verhalen uit de bundel luisteren en werd het geheel op de achtergrond omlijst met Ierse muziek. Tot slot volgde een signeersessie door de auteur. 

Boek bestellen

Geïnspireerd geraakt? U kunt het boek 'Oog in oog met de boswachter' van boswachter Andre Donker bestellen via de webshop.