Bouw informatiepunt in Zwaakse Weel gestart
Gepost op 4 november 2011
In de Zwaakse Weel wordt een onbemand informatiepunt gerealiseerd. Recreanten kunnen hier zeven dagen in de week komen voor informatie over het gebied, een kopje koffie of het toilet. Het punt wordt in het voorjaar 2012 geopend voor het publiek.
Bezoekers van het gebied hadden de laatste jaren behoefte aan een punt waar informatie over het gebied te verkrijgen is of om naar het toilet te gaan. Het kantoor van het beheerteam is hier vaak voor gebruikt, maar leent zich niet goed voor deze doeleinden. Hierdoor is besloten een informatiepunt te realiseren. Het punt komt in de onlangs gerenoveerde Zeeuwse schuur aan de Zwaakse Dijk 5 in Kwadendamme.
Behoefte
Bezoekers van het gebied hadden de laatste jaren behoefte aan een punt waar informatie over het gebied te verkrijgen is of om naar het toilet te gaan. Het kantoor van het beheerteam is hier vaak voor gebruikt, maar leent zich niet goed voor deze doeleinden. Hierdoor is besloten een informatiepunt te realiseren. Het punt komt in de onlangs gerenoveerde Zeeuwse schuur aan de Zwaakse Dijk 5 in Kwadendamme. Invaliden en kinderwagens
Het informatiepunt wordt toegankelijk gemaakt voor personen in een rolstoel of met een kinderwagen. Onlangs is in de Zwaakse Weel een rolstoelpad aangelegd waardoor het natuurgebied ook geheel begaanbaar is voor invaliden of kinderwagens.Realisatie
De bouw van het informatiepunt wordt gerealiseerd met een subsidie van de provincie Zeeland. Natuurmonumenten levert ook een bijdrage aan de realisatie.- Wilt u hierop reageren? Log dan eerst in of maak een Natuurmonumenten account aan.

