Natuuractiviteiten voor jongeren

De zomer is in aantocht, heb jij al plannen? Wil je over het strand struinen, op zoek naar schelpen en overvliegende meeuwen? Fanatiek opzoek naar bijzondere dieren? Of gewoon fietsen en wandelen door de natuur, liggen in het gras en genieten van de zon? Ga dan mee op kamp of excursie.
NJN en JNM In Nederland bestaan twee jongerenverenigingen die allerlei activiteiten in de natuur organiseren: de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie (NJN) en de Jongeren in de Natuur (JNM). Natuurmonumenten werkt samen met deze jongerenverenigingen.
Kampen en excursies De verenigingen organiseren het hele jaar (weekend)kampen en excursies in Nederland, en dat zonder dat volwassenen zich er mee bemoeien: onze leden zijn 11 tot en met 25 jaar oud. Dit betekent dat je er op trekt met leeftijdsgenoten en je altijd vrienden maakt. Dus aarzel niet als je de natuur boeiend vindt en ga gezellig mee!


Kijk voor een overzicht van alle activiteiten op www.jnm.nl en www.njn.nl.