Natuurwerkdag: leef je uit in het Zwanenwater
Gepost op 27 oktober 2011
Lekker een dagje buiten aan de slag? Op zaterdag 5 november kunt u op de Natuurwerkdag al uw energie kwijt in het Zwanenwater, een prachtig natuurgebied bij Callantsoog.
Aanmelden bij voorkeur via www.natuurwerkdag.nl of via telefoonnummer 088-006 44 00.
Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: Lucien Knol, 0224-58 34 50 of l.knol@natuurmonumenten.nl
Aan de slag op onbekend terrein
De werklocatie bevindt zich in het deel van het Zwanenwater, dat normaal niet voor publiek geopend is. Onder de deskundige begeleiding van boswachters Lucien Knol, Fred Koning en Marcel Haas gaat u aan de slag. Ook gezinnen kunnen deelnemen. Deze dag is uitermate geschikt om samen met uw kinderen vanaf vier jaar in de natuur actief bezig te zijn.Wat gaan we doen?
De werkzaamheden bestaan uit het verwijderen van jonge wilgen en berkenboompjes. Die hebben zich de afgelopen jaren uitgezaaid in de natte duinvalleien en duinheide. Door het verwijderen van deze jonge boompjes krijgen heide, bijzondere planten en dieren weer de ruimte, die ze nodig hebben. De boswachters vertellen over de geschiedenis van het gebied en wijzen op interessante zaken die er te zien zijn.Aanmelden
De werkdag begint om 10.00 uur op de parkeerplaats Zuidschinkeldijk 3 in Callantsoog en eindigt om 15.00 uur. Voor koffie en thee wordt gezorgd en tijdens de lunch is er een kleine snack en soep; u dient zelf voor een lunchpakket te zorgen.Aanmelden bij voorkeur via www.natuurwerkdag.nl of via telefoonnummer 088-006 44 00.
Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: Lucien Knol, 0224-58 34 50 of l.knol@natuurmonumenten.nl
- Wilt u hierop reageren? Log dan eerst in of maak een Natuurmonumenten account aan.


