IJsbanen Vechtplassen geopend

Schaatsen
Fotograaf: Ferry Siemensma
Bron: Natuurmonumenten

Vanaf vanochtend is de Vuntus ijsbaan geopend. U kunt ook schaatsen op natuurijsbaan De Lange Akker in Nieuw Loosdrecht en de ijsbaan in Ankeveen. Verder kan er nog niet veilig geschaatst worden op de Ankeveense en Loosdrechtse Plassen.

Natuurijsbanen

* De ijsbaan van de Ankeveense Plassen vindt u in het centrum van Ankeveen. Openingstijden en meer informatie op www.ankeveenseijsclub.nl

 

* De Vuntus baan vindt u aan de Oud Loosdrechtsedijk in Oud loosdrecht. Schaatsen door prachtige ongerepte natuur!

Kijk voor meer informatie op www.ijlp.nl

 

* Natuurijsbaan De Lange Akker vindt u aan de Nieuw Loosdrechtsedijk in Nieuw Loosdrecht. ´s Avonds verlicht Openingstijden en meer informatie op www.ijsclubloosdrecht.nl

 

Laatste schaatsnieuws

Kijk hier voor het laatste nieuws over de kwaliteit van het ijs op de Vechtplassen:

 

Denk ook aan de dieren

Reeën en watervogels hebben het nu erg zwaar. Ze proberen in deze barre tijden energie te besparen en moeten overleven op hun vetreserves. Het vinden van eten is moeilijk. Bij elke verstoring door loslopende honden, en door wandelaars die buiten de uitgezette schaatsroutes lopen, moeten zij een nieuwe veilige plek vinden en dit kost veel kostbare energie.

Hou daarom rekening met de dieren en hou je aan deze simpele regels: 

 
  • Ga niet dwars door gebieden wandelen.
  • Houdt uw hond aan de lijn.
  • Ga niet met brommers of trikes het ijs op. Dit is voorbehouden aan hulpdiensten.
  • Laat geen vuil achter in de natuur.