Stem Met Je Groene Hart

GH_banner_300_196.jpg


Afgelopen woensdag ging Nederland naar de stembus. Natuurmonumenten dankt iedere bezoeker die deze website raadpleegde voor het bepalen van zijn of haar stem op 9 juni. U kunt erop rekenen dat wij ook tijdens en na de kabinetsformatie in Den Haag en daarbuiten voor de natuur blijven opkomen!

Wilt u ons helpen? Dat kan. Laat u inspireren op www.natuurmonumenten.nl.
 

 

 



Verkiezingen en natuur

Voor onze natuur zijn de verkiezingen op 9 juni heel belangrijk. Want er staan forse bezuinigingen op stapel, die grote invloed kunnen hebben op onze groene omgeving. Willen we een land met nog meer lelijke fabrieksgebouwen, megastallen, snelwegen en saaie landbouwgebieden? Of willen we een land waarin vlinders boven bloemen dansen, waarin kinderen zich buiten kunnen uitleven, waarin we rust kunnen vinden als we dat nodig hebben en waarin lucht en water schoon zijn? Wij kiezen voor dat laatste. Jij ook? Stem jij ook met je groene hart?

Veel partijen zeggen het goed voor te hebben met de natuur. Toch maakt het volgens voorzitter Cees Veerman van Natuurmonumenten wel degelijk uit op wie we straks stemmen. ‘Kijk maar eens naar wat er beloofd wordt en wat daarvan wordt waargemaakt.’

Nieuws over de verkiezingen

16-06-2010
Kamerlid Esther Ouwehand (Partij voor de Dieren) is uitgeroepen tot groenste politicus van het parlementaire jaar 2009-2010. Ouwehand is een bevlogen natuur- en landschapsbeschermer.
08-06-2010
Dertig Amsterdamse basisschoolkinderen uit stadsdeel Slotervaart hadden gisteren de dag van hun leven. Zij trokken met GroenLinks Tweede Kamerlid Tofik Dibi (nummer 3 op de kieslijst) met een boot het Naardermeer in.
07-06-2010
De polarisatie die binnen en buiten de Tweede Kamer is ontstaan over het natuurbeleid is ‘totaal contraproductief’.