Meer dan 0,5 hectare bomen, water, zand, bloemen, modder en beesten. Speelnatuur bij Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek is een uitje voor het hele gezin. Ontdek het zelf: hoe ben jij in het wild?
Er is een speelplaats voor de allerkleinste (0-4 jaar) en voor de grotere kinderen (4-12 jaar). Kom lekker spelen met zand, water en takken en klim in de boomhut!
In de Speelnatuur van OERRR ins ‘s-Graveland kun je onder meer:
Aan de voorkant van de horecagelegenheid is een speelerf waar je lekker kunt springen van stap steen naar stap steen, kruipen door buizen en schommelen.
Speelnatuur van OERRR is geopend tijdens de openingstijden van Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek. In november sluit de speelnatuur om 16:30, in december om 16:00.
Kijk hier voor opening tijdens vakanties en feestdagen.
Als het bezoekerscentrum gesloten is, is Speelnatuur ook gesloten. Kinderen kunnen dan spelen op het speelerf aan de voorzijde van de horecagelegenheid.
Om hier te spelen vragen wij je om een bijdrage:
Speelnatuur is een natuurparadijs met water, zand, flauwe oevers en veel meer. Je kunt hier heerlijk ravotten en daar word je vies van. Er is afspoelplaats aanwezig, maar neem ook schone kleding, schoenen en eventueel een handdoek mee!
Honden zijn niet welkom in Speelnatuur.
In Speelnatuur kun je je heerlijk uitleven in de natuur. Voor jouw veiligheid en de veiligheid van andere bezoekers hebben we een aantal regels opgesteld. Zo houden we het plezierig voor ons allemaal.
Heb je ideeën, vragen of klachten? Stuur een e-mail naar [email protected] en wij gaan er meteen mee aan de slag.
Is jouw kind al OERRR? Meld je kind hier aan >>
Vanaf hier naar Speelnatuur van OERRR Gooi en Vechtstreek: Verlaat de parkeerplaats bij de vlaggen van Natuurmonumenten en steek het bruggetje over. Ga het bezoekerscentrum in om bij de speelnatuur te komen. Nog geen lid van OERRR? Haal meteen je kaartje bij de balie.