Ga direct naar inhoud
Nieuws

Dag van het Kasteel op Landgoed Mookerheide

03 juni 2025 | Marjolein Nagengast

Onze boswachters heten je welkom op ons bijzondere landgoed. De poort van de nutstuinen staat open en in de moestuin is het tevens mogelijk oogst te kopen. Ook kun je samen met de boswachter een wandeling maken over het landgoed. Voor kinderen is er een leuke workshop Wilde Bloembommetjes maken.

tuinen Landgoed Mookerheide

Naar buiten!' Op Eerste Pinksterdag, zondag 8 juni, opent Landgoed Mookerheide haar poorten tijdens de landelijke Dag van het Kasteel, met als thema 'Naar Buiten!': ontdek de bijzondere buitenruimtes van kastelen en buitenplaatsen. Op het landgoed ontdek je de bijzondere nutstuinen en parkbos deze zondag samen met onze boswachter!

Kom op zondag 8 juni naar Landgoed Mookerheide! Geniet van de wandelroutes over het landgoed en de horeca in het jachtslot. Onze boswachters heten je welkom en laten graag meer van het landgoed zien. 

Het programma vindt tussen 12.00 en 16.00 uur plaats rond de historische nutstuinen van het landgoed. Voor een aantal programma-onderdelen is een ticket nodig, deze kunnen online of op de dag zelf geboekt worden.

Marjolein Nagengast