Ga direct naar inhoud
Nieuws

Nieuw op Tiengemeten: Outdoor Escape-koffers

16 mei 2025 | Kimberly van Dongen

Bezoekers van Tiengemeten kunnen vanaf nu een gloednieuwe beleving ervaren: een escape room in de buitenlucht! Met de Outdoor Escape-koffers gaan groepen op avontuur over het eiland, op zoek naar aanwijzingen, het oplossen van raadsels én een geheime codezin. Een unieke combinatie van natuur, spel en historie!

Escape koffers

Wat is het?

De Outdoor Escape is een interactieve puzzeltocht geïnspireerd op een klassieke escape room, maar dan midden in de natuur. Gewapend met een houten escape-koffer en hun eigen telefoon trekken deelnemers in groepjes van 2 tot 10 personen het eiland over. Onderweg lossen ze uitdagende puzzels op die zijn gebaseerd op de geschiedenis van Tiengemeten, Natuurmonumenten en het eiland zelf. Afhankelijk van de gekozen koffer duurt het spel tussen de 70 en 85 minuten.

Twee koffers, twee verhalen

Er zijn twee varianten van de escape-koffer, elk met een eigen thema en moeilijkheidsgraad:

  • Weelde – 70 minuten speeltijd | Moeilijkheidsgraad: ★★★
  • Weemoed – 85 minuten speeltijd | Moeilijkheidsgraad: ★★★★

Praktische informatie

•    Voor 2 tot 10 personen per Outdoor koffer
•    Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar.
•    Leden van Natuurmonumenten betalen 49 euro per Outdoor koffer; niet-leden en bedrijven 69 euro.
•    Te huren van dinsdag t/m zondag tussen 15:00 en 15:00 uur 
•    Beschikbaarheid: dinsdag t/m zondag (van 1 april tot 1 november) te huren in de winkel in het bezoekerscen   trum
•    1 november tot 1 april: alleen te boeken bij een arrangement of vergadergroep
•    Blijf op de paden 

De Outdoor Escape is perfect voor gezinnen, vriendengroepen, teamuitjes en bedrijven die op zoek zijn naar een originele en actieve dag in de natuur.

Kimberly van Dongen