Ga direct naar inhoud
Nieuws

Vrijwilligersvacature: zet je passie in voor Bezoekerscentrum Oisterwijk

24 mei 2023 | Hanneke van de Rakt

Wij zoeken uitbreiding van ons team publieksvrijwilligers in ons mooie bezoekerscentrum van Natuurmonumenten, midden in het bos.

Bezoekerscentrum Oisterwijk bakfiets

Kom jij werken in een gezellige sfeer op een prachtige plek in de Oisterwijkse Bossen en Vennen? Lijkt het jou leuk om de bezoekers van het bezoekerscentrum te woord te staan? Wil jij samen met andere vrijwillige collega's mensen vertellen over het werk van Natuurmonumenten, speurtassen verhuren en steun vragen voor de natuur? Kun jij zorgen voor een natuurlijke gastvrije sfeer in en rondom ons gebouw en geniet je van samenwerken met collega's op een heerlijke plek?

Bekijk hier onze vrijwilligersvacature.

Bezoekerscentrum Oisterwijk gastvrouw en gastheer

In het Bezoekerscentrum

Hanneke van de Rakt