Workshop paddenstoelenfotografie op de Oude Buisse Heide
Workshop paddenstoelenfotografie op de Oude Buisse Heide
Waar
Oude Buisse Heide
Vertrekpunt
Parkeerplaats Oude Buisse Heide
Kosten
- Normaal: € 22,50
- Ledenprijs: € 15,75
Workshop paddenstoelenfotografie op de Oude Buisse Heide
De dagen korten, bladeren vallen en het wordt langzaamaan kouder. De paddenstoelen schieten als paddenstoelen uit de grond. Zacht zonlicht schijnt op een open plek in het bos. Een plaatje van een paddenstoel straalt in het licht, omlijst door de kleuren van de herfst. Hoe krijg je die nu mooi op de foto? Kom naar onze fotoworkshop en leer meer over standpunt, scherptediepte en compositie.
Paddenstoelen zijn vaak erg fotogeniek. Toch zijn veel mensen vaak teleurgesteld als ze de foto’s later thuis bekijken. De automatische stand van de camera geeft lang niet altijd het gewenste resultaat. Tijdens deze workshop gaan we aan de slag met het fotograferen van paddenstoelen op verschillende manieren.
Paddenstoelen fotoworkshop
Van 'gewoon plaatjes schieten' naar een foto bewust opbouwen. Leer te kijken en te begrijpen wat je camera doet en hoe je dit handmatig instelt. Frans Tijink een enthousiaste amateurfotografen begeleid deze workshop. In het veld legt hij de theorie in korte stukjes uit, waarna je meteen zelf aan de slag kunt.
Waarmee fotografeer ik?
Neem je eigen fototoestel mee, het liefst een spiegelreflex of een systeemcamera. Met deze camera kun je het meeste handmatig instellen. Een statief of macrolens is niet noodzakelijk, maar kan helpen bij het maken van bijzondere foto's.
Wat neem ik mee?
- Digitale fotocamera
- Vergeet niet je (extra) batterijen van tevoren op te laden!
- Statief en/of macrolens als je deze hebt. Dit is niet noodzakelijk, maar kunnen helpen bij het creëren van bijzondere foto’s.
- Een plastic zak om de camera op te leggen of je eigen knieën wanneer je gehukt op de grond zit.
Handig om te weten
- Trek warme en beschermende kleding aan.
- Controleer jezelf op teken na een activiteit in de natuur.
- Honden zijn niet toegestaan.
Workshop paddenstoelenfotografie op de Oude Buisse Heide