Op donderdagavond 8 november is op Erve de Pas in Haarle gedacht en gesproken over de toekomst van De Sprengenberg. Het was nog even flink improviseren toen er maar liefst 30% meer mensen binnen kwamen dan zich hadden aangemeld! Het resultaat was een bomvolle schuur en boeiende gesprekken tussen betrokken omwonenden en boswachters.
Veel steun voor het toekomstbeeld
Recreatie, historie, beheer, korhoen, Houtdorp…alles kwam aan bod. Eerst werden rode en groene stickertjes geplakt achter stellingen. Later was in groepsgesprekken gelegenheid deze stellingen en vraagstukken met elkaar uit te diepen. Na de verdieping werden sommige stickertjes nog ‘verplakt’ en kregen we voor de meeste doelen breed gedragen steun.
De Sprengenberg is vooral onder wandelaars favoriet
Wat ons opviel
De deelnemers wisten ons soms behoorlijk te verrassen. Een paar positieve uitkomsten:
Natuur-uurtje op Houtdorp Haarle
De natuurvisie online
We verwachten de Natuurvisie in januari 2019 gereed te hebben. Ben je benieuwd naar het resultaat? Houd dan in het nieuwe jaar deze pagina in de gaten of meld je aan voor onze nieuwsbrief>>