Lente op de Sprengenberg. Frisgroene bladeren aan de bomen. Rododendrons, azalea's en brem staan volop in bloei. Kom ook genieten van deze kleurenpracht!
Ook dieren en insecten zijn dit seizoen in rep en roep. Vogels jagen op insecten voor hun kroost en vlinders fladderen driftig rond. De natuur barst uit haar voegen! Dat is wel duidelijk. Met het zonnige weer van afgelopen weken kwam onze boswachter Andre Knobben op de Sprengenberg een zandhagedis zonnend op het zandpad tegen en twee hazelwormen in een innige omhelzing.
Fotograaf: Andre KnobbenBron: Natuurmonumenten
Fotograaf: Andre KnobbenBron: NatuurmonumentenGenieten van het voorjaar op de Sprengenberg
Beleef de Sprengenberg op je eigen manier!
Rododendron (Rhododendron), Heifamilie (Ericaceae), Heideachtigen (Ericales), Tweezaadlobbigen (Magnoliopsida), flora - Nationaal Park Sallandse Heuvelrug, Landgoed Sprengenberg, Palthetoren, Hellendoorn, Salland, Overijssel, Nederland, Europa, Nationaal Park Sallandse Heuvelrug, Landgoed Sprengenberg, PalthetorenFotograaf: Laurence DelderfieldBron: Natuurmonumenten
Op dit moment wordt boerderij de Pas verbouwd tot zorgboerderij, infopunt en gasterij en krijgt het speelnatuur en een kleine kinderboerderij. De verbouwing loopt zeer voorspoedig. We verwachten in oktober de deuren te kunnen openen. Volg hier het laatste verbouwingsnieuws>>