Voorjaarsvakantie bij Bezoekerscentrum Veluwezoom
De natuur wordt wakker uit zijn winterslaap. Kom het frisse groen ruiken, spelen in de speeltuin, speuren naar lammetjes of meld je aan voor een van onze toffe activiteiten. Voor groot én klein,
Beleef de lente bij bezoekerscentrum Veluwezoom.
Tijdens de voorjaarsvakantie, van maandag 20 februari tot en met zondag 5 maart is bezoekerscentrum Veluwezoom dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00.
Activiteiten
- zaterdag 18 februari
- woensdag 22 februari
- donderdag 23 februari
- donderdag 23 februari
- zondag 26 februari
- donderdag 2 maart
- zaterdag 4 maart
- zondag 5 maart
Speurtochten
Natuurlijk horen er lammetjes in het voorjaar. Kom jij ze bewonderen en misschien wel knuffelen? Ga op pad met Brammetje het lammetje. Dan kom je deze wolletjes in ieder geval tegen.
Je kan ook op zoek naar Victor Vos, ontdek de Manieren van Dieren of geniet van het voorjaar met de seizoensspeurtocht.
Speurtochten hoeven niet van te voren gereserveerd te worden en zijn altijd op voorraad. Klik hier voor het overzicht van alle speurtochten.