Lichtjeswandeling - verhalenvertellers in De Wieden
Lichtjeswandeling - verhalenvertellers in De Wieden
Waar
Bezoekerscentrum De Wieden
Vertrekpunt
Kosten
- Normaal: ā¬Ā 6,50
- Ledenprijs: ā¬Ā 4,55
- Normaal: ā¬Ā 6,50
- Ledenprijs: ā¬Ā 4,55
Lichtjeswandeling - verhalenvertellers in De Wieden
Dit is een gezinsactiviteit. Wandel mee in de sfeervolle lichtjestocht over het Vlonderpad. Onderweg kom je verhalenvertellers tegen die je een spannend verhaal over Evert vertellen. Na afloop is er warme chocolademelk bij het bezoekerscentrum. De wandeltocht is ongeveer 1 km.
Starttijden
De activiteit duurt ongeveer een uur, de mogelijke starttijden zijn 17.30, 17.50, 18.10, 18.30, 18.50 en 19.10 uur.Ā
Praktische info
- Koop van tevoren online een kaartje.
- Het Vlonderpad is toegankelijk voor rolstoelen en kinderwagens.
- Honden mogen helaas niet mee.
- Je mag je eigen lampion meenemen.
- Trek warme kleding aan.
OERRR is overal
Zodra een kind de deur uitstapt, stapt het in OERRR. Want OERRR is overal: op straat, in de tuin en in het bos. OERRR is lekker buiten spelen, fantaseren, klimmen, klauteren en knutselen. Een prachtige wereld ontdekken en spannende dingen in de natuur beleven. Kijk snel op Wat is OERRR?
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- Bezoekerscentrum De Wieden
- Beulakerpad 1, 8326 AH Sint Jansklooster (OV)
- 0527205660
- [email protected]
Volg vanaf de snelwegen in de regio de borden voor Weerribben-Wieden. Daarna wordt Wieden of Bezoekerscentrum De Wieden verder op de borden aangegeven.
Lichtjeswandeling - verhalenvertellers in De Wieden