Heumensoord
Beukenlaan Nijmegen
Nog plek beschikbaar!
In de herfst schieten ze als paddenstoelen uit de grond! De herfst is bij uitstek het jaargetijde dat paddenstoelen in groten getale te vinden zijn. En zeker na een regenbui schieten ze letterlijk de grond uit. Ga met de boswachter op Heumensoord op zoek naar de mooiste exemplaren.
Op Heumensoord zijn vele verschillende soorten paddenstoelen vinden. Van eekhoorntjesbrood en heksenboleten tot het rode koolzwammetje met de kleur van rode kool. De grote stinkzwam stinkt zo erg dat je de lucht niet snel zult vergeten. En natuurlijk hopen we op de vliegenzwam die je met zijn rode hoed en witte stippen meteen weer in sprookjes doet geloven.
Tip: Neem een zakspiegeltje mee om onder de hoed te kijken van een paddenstoel.
Tips van de boswachter:
Door jouw deelname aan deze excursie steun je het behoud van de natuur in Heumensoord
Je vindt Heumensoord aan de zuidkant van Nijmegen; rijd via de Heyendaalseweg of de Sint Annastraat via de Scheidingsweg naar de parkeerplaats aan de Beukenlaan.