Wandel diner op Tiengemeten
Wandel diner op Tiengemeten
Waar
Bezoekerscentrum Tiengemeten
Vertrekpunt
Kosten
- Normaal: € 75,00
- Ledenprijs: € 69,75
Wandel diner op Tiengemeten
Na de wandeling schuif je aan bij de Gezusters, waar je aan lang gedekte tafels kunt genieten van de gerechten die de chef speciaal voor deze avonden heeft samengesteld. Geniet van de avondzon op je huid en het diner in goed gezelschap.
Wat je kan verwachten:
- een heerlijke en leerzame wandeling door de natuur van Tiengemeten
- lekker eten
- 4 gerechten in schalen geserveerd
- een klein dessert
- onbeperkt tafel water
- overige dranken kunnen besteld worden
- een seintje wanneer het tijd is om naar de pont te lopen.
Vergeet niet je pontticket vooraf te boeken via https://www.natuurmonumenten.nl/natuurgebieden/tiengemeten/tickets-en-tijden
Mogelijkheden bij eventuele dieetwensen kunnen worden besproken met de chef. Naar [email protected] en laat ons weten om welke dieetwens het gaat, dan nemen wij hierover contact met je op. Helaas is het onmogelijk om sporen van allergenen volledig uit te sluiten in de kleine keuken.
Annuleren? Mail hiervoor naar [email protected]
Dit diner is ruim van te voren gepland. We besteden veel aandacht aan de voorbereidingen, het samenstellen van het unieke menu en bestellen onze ingrediënten voortijdig bij onze leveranciers. Ook het personeel is ruim van te voren ingepland. Om deze reden hebben wij ook annuleringsvoorwaarden opgesteld. In uitzonderlijke gevallen heeft de organisatie het recht om het diner, met berichtgeving, te annuleren (bijv. bij zeer slecht weer / pont vaart niet). Bij annulering binnen 14 dagen voorafgaand aan dit diner vindt geen restitutie plaats. Wel kun je iemand in jouw plaats sturen mocht je zelf onverwachts niet kunnen aanschuiven. Zorg er dan voor dat deze persoon jouw ticket heeft.
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- Bezoekerscentrum Tiengemeten
- Tiengemeten 14A, 3284 BE Zuid-Beijerland (ZH)
- 0186 - 66 02 14
- [email protected]
Volg vanaf de parkeerplaats de weg naar de andere kant van de haven. Hier vertrekt de veerdienst dagelijks tussen 10.00 en 17.00 uur op het hele uur. Bekijk alle informatie over tickets en tijden. Bij aankomst op Tiengemeten is het nog 100 meter tot het bezoekerscentrum. Gezien vanaf de Groote Haven bevindt de ingang zich aan de linkerzijde van de Margueritahoeve.
Wandel diner op Tiengemeten