Droom je van je eigen paradijselijke tuin, maar weet je niet hoe je moet beginnen? Laat Natuurmonumenten je samen met Fhreja, professioneel tuinarchitect, je in 3 ochtenden helpen om zelf een tuinontwerp te maken waarin alles precies klopt!
Een dag wandelen in het mooiste gebied van Nederland, het Rijk van Nijmegen. Dat kan op zaterdag 25 maart. De boswachters hebben een prachtige route van 18 kilometer door het heuvelachtige gebied uitgezet. Tel daar een lunch bij op en je weet dat je een geweldige dag te wachten staat.
za 25 mrt, 09:30 uur
Landgoed Mookerheide
30% ledenkorting
Samen beschermen we de natuur
Hoor je de vogels zingen? De hommels zoemen? De bladeren ruisen? Dat is de natuur waar wij samen voor zorgen.
Een dag wandelen in het mooiste gebied van Nederland, het Rijk van Nijmegen. Dat kan op zaterdag 25 maart. De boswachters hebben een prachtige route van 12 kilometer door het heuvelachtige gebied uitgezet. Tel daar een lunch bij op en je weet dat je een geweldige dag te wachten staat.
Altijd al willen weten wat een boswachter allemaal doet? Kom dan de boswachter een ochtend helpen. Hij laat je zien wat hij in de bos tegenkomt en wat voor werk hij moet doen.
De eerste bloemen gaan bloeien en de groene blaadjes beginnen te ontluiken. De vogels kwetteren er de hele dag volop op los. Er is geen ontkomen aan: het is lente! Ontdek samen met de boswachters van OERRR op eerste paasdag, zondag 9 april, de lente en ga mee op avontuur.