Ga direct naar inhoud

Vergaderen in de Hompesche Molen bij Roermond

De Hompesche Molen een bijzondere vergader locatie midden in de natuur. Hier komen teams samen om te overleggen, plannen te maken of te reflecteren. De Hompesche Molen in Stevensweert biedt alles wat je nodig hebt: ruimte, rust en goede faciliteiten in een natuurlijke omgeving. Een prettige plek waar het makkelijk werken is, zonder afleiding.

Hompesche Molen

De Hompesche Molen is een historische plek die vandaag de dag wordt gebruikt voor vergaderingen, heisessies en trainingen. De ruimtes bevinden zich in het molenaarshuis en in de recent verbouwde schuren, die zijn ingericht voor groepen van verschillende grootte. Er is daglicht, goede akoestiek en moderne techniek, zodat je zonder gedoe aan de slag kunt.

Tijdens de pauze loop je zo naar buiten voor een frisse neus of een korte wandeling door het natuurgebied rondom de molen. De rustige ligging helpt teams om even los te komen van de dagelijkse drukte en met nieuwe energie verder te gaan.

Faciliteiten

  • Ruimtes geschikt voor kleine en middelgrote groepen
  • Verschillende opstellingen mogelijk (kring, U-vorm, theater)
  • Snelle wifi, beamer, scherm en flip-over aanwezig
  • Koffie, thee en Limburgse vlaai bij ontvangst
  • Lunch en snacks mogelijk via de locatie
  • Gratis parkeergelegenheid naast het gebouw
  • Natuurgebied op loopafstand voor een korte break

Wil je meer informatie of een datum reserveren?
Dat kan via de website van de Hompesche Molen

Vergaderen Hompesche Molen
Vergaderen Hompesche Molen 2

Een dag die klopt

Wie een vergadering organiseert, wil dat alles goed geregeld is. Dat begrijpen we. Daarom zorgen we dat de dag soepel verloopt: de techniek werkt, de catering staat klaar en er is altijd iemand aanwezig voor vragen. Je hoeft nergens over na te denken, alleen over de inhoud van je bijeenkomst.

Wil je de dag uitbreiden met een wandeling of korte activiteit zoals een excursie? Dat kan, er wordt graag meegedacht over de invulling van jouw dag.

Vergaderarrangementen vanaf 20 personen

Bij De Hompesche Molen kiest u uit een halve dag of hele dag vergaderarrangement. U reserveert niet alleen de ruimte, maar ook de verzorging daaromheen.
Koffie, thee, water en een verzorgde lunch zijn altijd inbegrepen.

  • Halve dag – € 250 accommodatie + € 37,50 p.p. catering (excl. btw)
  • Hele dag – € 250 accommodatie + € 47,50 p.p. catering (excl. btw)

De catering bestaat uit koffie en thee, Limburgse vlaai en een lunch met luxe belegd molenbrood en soep. Bij het dag arrangement is er in de namiddag een extra hartig tussendoortje.

Vergaderen Hompesche Molen 2
Hompesche Molen en Molenplas

Bereikbaarheid

De locatie ligt in Stevensweert, vlak bij de A2 en A73. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Reis je met het openbaar vervoer? Vanaf station Echt is de locatie bereikbaar met de bus richting Stevensweert.

Neem contact op

Wil je meer weten, kijken als jou gewenste datum beschikbaar is of wil je een offerte ontvangen? Dit kan via de website van de Hompesche Molen