Hutten bouwen, modder, water en een blote voetenpad. Speelnatuur De Wieden is een heerlijke plek voor kinderen om lekker buiten te spelen! Kom samen ontdekken hoe OERRR jullie zijn.
Hutten bouwen, modder, water en een blote voetenpad. Speelnatuur De Wieden is een heerlijke plek voor kinderen om lekker buiten te spelen! Kom samen ontdekken hoe OERRR jullie zijn.
Er is een speelplaats met water en zand. Een blote voetenpad met een toren en bel waar kinderen in kunnen klimmen. Er staan takken klaar om mooie hutten te bouwen en er is een waterpomp!
Speelnatuur van OERRR is geopend tijdens de openingstijden van Bezoekerscentrum De Wieden. Als het bezoekerscentrum gesloten is, is Speelnatuur ook gesloten. Kinderen kunnen dan spelen bij het slootje voor bij het bezoekerscentrum en struinen kan langs het laarzen- of vlonderpad.
Om hier te spelen en speelnatuur te onderhouden vragen wij je om een kleine bijdrage:
In Speelnatuur kun je je heerlijk uitleven in de natuur. Voor jouw veiligheid en de veiligheid van andere bezoekers hebben we een aantal regels opgesteld. Zo houden we het plezierig voor ons allemaal.
Speelnatuur van OERRR is zo ingericht dat alle kinderen, met en zonder beperking, samen kunnen spelen. Je kunt met rolstoel onder de toren door, met takken een dorp bouwen, en de waterpomp bedienen. Lekker met water en zand spelen! Ook is er een invalidentoilet en een aankleedtafel voor de hele jonge kinderen.
Zodra een kind de deur uitstapt, stapt het in OERRR. Want OERRR is overal: op straat, in de tuin en in het bos. OERRR is lekker buiten spelen, fantaseren, klimmen, klauteren en knutselen. Een prachtige wereld ontdekken en spannende dingen in de natuur beleven. Gezond en altijd beschikbaar. Kijk snel op Wat is OERRR en ontvang elke maand leuke natuuropdrachten in de brievenbus.
Volg vanaf de snelwegen in de regio de borden voor Weerribben-Wieden. Daarna wordt Bezoekerscentrum De Wieden verder op de borden aangegeven.