Ga direct naar inhoud
op Tiengemeten

Gasterij de Gezusters

    • Eten en drinken
    • Restaurant
    • Toilet
    • Café
Gasterij de Gezusters aanblik

Gasterij De Gezusters

Midden op het eiland Tiengemeten, op loopafstand van de veerpont ligt de Gezusters. Een gasterij waar je kunt neerstrijken voor een kop koffie, genieten van huisgemaakte taart, lunchen met streekproducten of je dag afsluiten met een borrel. De perfecte plek voor wandelaars, fietsers, museumbezoekers én levensgenieters.

Meer over Gasterij De Gezusters
  • Instagram Gasterij
  • Vergaderen
  • Routes
  • Agenda
  • Over de locatie

    Welkom bij Gasterij De Gezusters, dé ontmoetingsplek voor wie houdt van natuur, lekker eten en een gemoedelijke sfeer. Hier start of eindigt een wandeling met een goed kopje koffie, of wordt een picknick afgehaald om elders op het eiland van te genieten. De kaart van De Gezusters wisselt mee met de seizoenen en is opgebouwd uit ingrediënten van biologische en lokale herkomst door samenwerking met lokale en biologische leveranciers. Het grootste deel van het aanbod komt uit eigen keuken en is ambachtelijk bereid, met liefde voor mens en natuur.

    In het hoogseizoen is De Gezusters geopend van woensdag tot en met zondag, tussen 10:00 en 17:00 uur. In de wintermaanden opent De Gezusters de deuren exclusief voor bijzondere diners. Meer informatie daarover staat ook online.

    Rode bieten

    Producten uit de Hoeksche Waard

    De Gezusters is dé ontmoetingsplek voor wie houdt van natuur, lekker eten en een gemoedelijke sfeer. Hier start of eindigt een wandeling met een goed kopje koffie, of wordt een picknick afgehaald om elders op het eiland van te genieten.

    De vraag die het vaakst wordt gesteld? "Zijn jullie echt allemaal zussen?" De dames van De Gezusters antwoorden met een knipoog van wel, al komt iedereen dagelijks met de pont naar het eiland. De Gasterij is ondergebracht in het voormalige woonhuis van de Hélène Hoeve (1840), naastgelegen aan de monumentale boerderij die nu het Landbouwmuseum huisvest.

    Sinds 2024 staat Anouk aan het roer van De Gezusters. Dit seizoen introduceert zij een nieuw picknickconcept: wie op het westelijke punt van het eiland trek krijgt, kan online een lunch bestellen en die direct ophalen bij de Gasterij.

    Diner op het eiland

    als de laatste pont al heeft gevaren.

    Speciale diners

    Tijdens de wintermaanden zijn wij exclusief geopend voor onze speciale diners.

    De Gezusters Picknickery
    Moestuin tiengemeten
    Pond tiengemeten
    Gasterij de Gezusters

    Agenda

    Bezoekersinformatie

    Bereikbaarheid

      Gasterij De Gezusters

    Direct naar

    Gasterij de Gezusters

    Wat wij hier doen

    Samen met Natuurmonumenten

    Natuurmonumenten werkt in een aantal gebieden samen met de groenste horecagelegenheden van Nederland. Het horeca-aanbod wordt op duurzame wijze geproduceerd en komt veelal uit de streek. Daarnaast is er veel aandacht voor natuurbescherming en natuurbeleving in de directe omgeving. Een bezoek aan horecagelegenheden in onze gebieden kan vaak worden gecombineerd met een rondleiding van de boswachter of andere activiteiten van Natuurmonumenten.