Ga mee en ontdek de magische Weversbergen
Ga mee en ontdek de magische Weversbergen
Waar
Nationaal Park Veluwezoom
Vertrekpunt
Kosten
- Normaal: € 11,00
- Ledenprijs: € 7,70
Ga mee en ontdek de magische Weversbergen
Weversbergen
Waarom heet het gebied hier De Weversbergen? En lopen we nou tussen stuifzandheuvels of stuwwallen?
Dit meer dan 40 hectare grote aaneengesloten beukenbos is een van de oudste boskernen van Veluwezoom. Het gebied de Weversbergen valt onder het zand- en kalklandschap en daarmee binnen het 'nagenoeg natuurlijk landschap'. Hierin geven we natuurlijke processen zo veel mogelijk te vrijheid.
Wild
Wie weet gaan we een roedel damherten spotten of wroetende zwijnen. Ook laat de raaf zich regelmatig horen in dit magische gedeelte van Veluwezoom.
Parkeren en De Carolinahoeve
Kom je met de auto dan kan je deze parkeren op P-Lappendeken in De Steeg. Loop zelf naar de Carolinahoeve via de wandelknooppunten: 75-84-13. Deze korte wandeling duurt ongeveer 15 minuten.
Bij de Carolinahoeve kan je genieten van een warme kop koffie met wat lekkers of een heerlijke verfrissing. Kijk voor de openingstijden op de site: /node/41327
De wandeling eindigt weer op de parkeerplaats Lappendeken.
Praktische info:
- Let op: deze excursie gaat alleen door met minimaal 4 deelnemers
- Koop een kaartje voor deze excursie
- Lid van Natuurmonumenten? Dan heb je 30% korting
- De start is vanaf De Carolinahoeve en het eindpunt is P-Lappendeken
- We maken een flinke wandeling van ongeveer 7km
- Draag goede wandelschoenen en kleding naargelang het weer
- Deze activiteit is voor volwassenen
- Met warm weer niet vergeten water mee te nemen
- Vergeet je verrekijker niet
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- De Carolinahoeve
- Carolinahoeve 1, 6994 JB De Steeg (GD)
- 026-3034251
- [email protected]
Het is vanaf de parkeerplaats Lappendeken ongeveer 30 min lopen. Het is niet mogelijk met de auto dichterbij te komen.
Ga mee en ontdek de magische Weversbergen