Met de gids op stap in April
Met de gids op stap in April
Waar
Bezoekerscentrum Veluwezoom
Vertrekpunt
Kosten
- Normaal: € 11,00
- Ledenprijs: € 7,70
Met de gids op stap in April
Ga met onze gids opstap in dit vroege voorjaar. Vast wel eens gehoord; April doet wat hij wil! Dit gaan we ontdekken met een heerlijke wandeling over het Herikhuizerveld en misschien ook door 't Asselt of een gedeelte van de Onzalige bossen. Het is misschien nog heel erg koud of voelen we de warme zonnestralen van het vroege voorjaars zonnetje al?
Voorjaar op Veluwezoom
Onze gids kan je van alles vertellen over het vroege voorjaar op Veluwezoom. Welke bomen beginnen blad te krijgen en wat bloeit er al vroeg in het jaar?
Dieren op Veluwezoom
Het kan zijn dat we onderweg een ree, wild zwijn of de IJslandse paarden gaan zien, maar dit weten we natuurlijk nooit van te voren. Wel zijn er vaak de sporen van veel dieren te vinden.
Praktische info
- Koop van tevoren online een kaartje
- De start is vanaf het Paviljoen De Posbank
- Afstand ongeveer 4-5 km
- Honden mogen helaas niet mee
- Geschikt voor volwassenen
- Neem eventueel een verrekijker mee
- Draag bedekkende kleding en controleer jezelf op teken na een bezoek in de natuur
- Doe stevige schoenen aan
Bezoekersinformatie
Bereikbaarheid
- Paviljoen De Posbank
- Beekhuizenseweg 1, 6991 JM Rheden (GD)
- 026 495 0930
- [email protected]
LET OP: Sinds 1 juli 2024 is de doorgaande weg over de Posbank deels afgesloten voor auto’s en motoren. Een aantal kleinere parkeerplaatsen van Natuurmonumenten is dicht. Lees meer > Kom bij voorkeur per (elektrische) fiets of het OV. Komt u met de auto, kijk dan op posbank-parkeren.nl voor meer info.
Met de gids op stap in April









